Про нас

Ви уявляєте, яким бажаєте бачити свою ділянку сьогодні – стильним, затишним, доглянутим? А яким стане сад через 10 або 20 років? Естетика ландшафту будується на досвіді і знаннях дендролога, архітектора, дизайнера, інженера-проектувальника. Ось чому важливо планувати озеленення та розвиток садиби у співпраці з досвідченою ландшафтної компанією. Ми створюємо далекоглядні, продумані проекти, які з роками стають дедалі прекраснішим.

Команда LuxGarden діє за принципом художника, який пише пейзажі з душею і любов’ю до природи. У своїй роботі ми використовуємо живий матеріал – квітучі, духмяні дари природи, видозмінюються на кожній стадії свого розвитку.

Довірте здоров’я і красу саду надійним фахівцям

Садиба має бути не тільки красивою, комфортною для відпочинку, але і зручною для переміщення власників. Для реалізації такого завдання ми використовуємо досвід, отриманий під час роботи з приватними та комерційними проектами в Україні, Іспанії, Швейцарії.

Благоустрій ділянки-це не тільки вирощування мальовничій рослинності, а й грамотне її зонування, освітлення, укладання стежок, системи поливу, розміщення будівель, озер і водоспадів. Досвід роботи зі складними, нетиповими і великими проектами дозволяє нам створювати ексклюзивний ландшафтний дизайн з особливим стилем і живою душею.

Створюємо затишні простору для кращих моментів життя

Пейзаж, розроблений нашими архітекторами, не живе своїм життям, паралельно з людиною. Він бере безпосередню участь в дозвіллі власника – сімейних вечорах серед ароматних квітів, веселих уїкенд в компанії друзів під тінистими кронами дерев, романтичних вечерях серед вогників декоративного освітлення. Створити таку гармонійну атмосферу навколо вашого допоможе команда LuxGarden.

Насолоджуйтесь комфортом і красою свого саду. Всі турботи ми беремо на себе!